1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Bowenova technika Praha

Poskytujeme ošetření šíje a celých zad myofasciální technikou podle Bowena v Praze a okolí. Můžeme přijet za Vámi domů, ale můžete přijet i Vy k nám. Tato technika je vhodná na problémy s bolestmi hlavy, šíje zad, s dýchacími potížemi, jako je alergie, astma, a mnoho dalšího. Výborné výsledky jsou jak u dospělých, tak i u dětí. Více informací na Bowenova technika.

Sportovní masáže - Bedřich

Dobrý večer,
využil jsem včera Vašich služeb a dopřál si sportovní masáž po tréninku. Masáž doma jsem měl prvně. Přijela za mnou masérka Zuzana. Přivezla si s sebou vše potřebné. Před masáží zjistila, jakou mám představu a pustila se do práce. Velice sympatická paní - masáž famózní - po masáži moc příjemný pocit. Dnes se cítím fajn. Celková spokojenost - doporučuji!
Bedřich

Sportovní masáže - Marie

Hezký den,
věnuji se často ráda různým druhům sportů. Pana Vopálku již několik let využívám na sportovní masáže. Zatím jsem byla spokojena. Masáže jsou pro mne přiměřeně intensivní a vždy se více zaměří na to, co aktuálně potřebuji. Po jeho masážích se vždy cítím skvěle. Doporučuji!
Marie

Havajská masáž - Radek

Zdravím Vás! A jedním dechem děkuji za úžasnou masáž. Objednal jsem si Havajskou masáž - lomi lomi od Zuzky a byla výborná! Zatím nejlepší, kterou jsem zažil.
Díky moc! Radek