1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Bowenova technika Praha

Poskytujeme ošetření šíje a celých zad myofasciální technikou podle Bowena v Praze a okolí. Můžeme přijet za Vámi domů, ale můžete přijet i Vy k nám. Tato technika je vhodná na problémy s bolestmi hlavy, šíje zad, s dýchacími potížemi, jako je alergie, astma, a mnoho dalšího. Výborné výsledky jsou jak u dospělých, tak i u dětí. Více informací na Bowenova technika.

Relaxační masáž - Ivan

Zdravím!
Chtěl jsem se objednat na relaxační masáž, ale nakonec jsem našel Vaše stránky a zaujalo mne, že můžete i přijet za mnou domů. Přijela za mnou masérka Zuzana. Bylo to super - masérky sympatická, masáž příjemná. Nemám co vytknout.
Ivan

Sportovní masáže pro syna - Jan

Dobrý den,
již nějakou domu využíváme masáže od Petra. Syn se věnuje fotbalu a po náročných tréninzích si často stěžuje, že ho bolí nohy. Zkusil jsem mu tedy objednat sportovní masáž a cítí se mnohem lépe. Masáže od Petra mu vyhovují a ještě je fajn, že za námi jezdí až domů.
S pozdravem, Honza

Sportovní masáže pro dceru - Denisa

Hezký den,
dcera se věnuje závodně házené a poslední dobou si stěžovala, že je hodně unavená. Hledala jsem na internetu masáže, které by jí pomohly. Jsem ráda, že jsem našla kontakt právě na Vás. Těší mne, že od té doby, co k nám jezdíte, si na nic nestěžuje a prý se cítí mnohem lépe. Dcera se vždy na Vaší návštěvu moc těší.
Děkujeme Denisa s dcerou