1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Masáže pro ženy

Z vlastních zkušeností víme, že ženy milují masáže! Věříme tomu, že každá žena si z naší nabídky masáží vybere!

Ti z Vás, které mají rády spíše jemnější masáže jistě ocení příjemnou relaxační masáž, masáž horkými mušlemi nebo například indickou masáž hlavy. Pokud máte ráda spíše intensivnější masáže, určitě využijete sportovní masáž, nebo hloubkovou masáž - deep tissue massage. V případě zdravotních problémů samozřejmě rádi poskytneme i masáž zdravotní.

Zdravotní masáže - Pavla

Přeji hezký den,
již od mala mám zdravotní problémy se zády a ještě k tomu mám sedavé zaměstnání. Často mne bolela záda, hlavně v bederní části. Nedávno jsem začala využívat zdravotní masáže od pana Vopálky. Našel přesně ztuhlá místa na mých zádech, která uvolnil. Naučil mne také, jak správně cvičit a jak záda efektivně protáhnout. Cítím se nyní skvěle - uvolněná a hlavně bez bolestí.
Petrovi moc děkuji za jeho báječné služby, Pavla

Sportovní masáže - Marie

Hezký den,
věnuji se často ráda různým druhům sportů. Pana Vopálku již několik let využívám na sportovní masáže. Zatím jsem byla spokojena. Masáže jsou pro mne přiměřeně intensivní a vždy se více zaměří na to, co aktuálně potřebuji. Po jeho masážích se vždy cítím skvěle. Doporučuji!
Marie

Relaxační masáž - Ivan

Zdravím!
Chtěl jsem se objednat na relaxační masáž, ale nakonec jsem našel Vaše stránky a zaujalo mne, že můžete i přijet za mnou domů. Přijela za mnou masérka Zuzana. Bylo to super - masérky sympatická, masáž příjemná. Nemám co vytknout.
Ivan