1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Masáže pro ženy

Z vlastních zkušeností víme, že ženy milují masáže! Věříme tomu, že každá žena si z naší nabídky masáží vybere!

Ti z Vás, které mají rády spíše jemnější masáže jistě ocení příjemnou relaxační masáž, masáž horkými mušlemi nebo například indickou masáž hlavy. Pokud máte ráda spíše intensivnější masáže, určitě využijete sportovní masáž, nebo hloubkovou masáž - deep tissue massage. V případě zdravotních problémů samozřejmě rádi poskytneme i masáž zdravotní.

Sportovní masáže - Marie

Hezký den,
věnuji se často ráda různým druhům sportů. Pana Vopálku již několik let využívám na sportovní masáže. Zatím jsem byla spokojena. Masáže jsou pro mne přiměřeně intensivní a vždy se více zaměří na to, co aktuálně potřebuji. Po jeho masážích se vždy cítím skvěle. Doporučuji!
Marie

Sportovní masáže pro syna - Jan

Dobrý den,
již nějakou domu využíváme masáže od Petra. Syn se věnuje fotbalu a po náročných tréninzích si často stěžuje, že ho bolí nohy. Zkusil jsem mu tedy objednat sportovní masáž a cítí se mnohem lépe. Masáže od Petra mu vyhovují a ještě je fajn, že za námi jezdí až domů.
S pozdravem, Honza

Zdravotní masáž - Helena

Dobrý den,
objednala jsem si zdravotní masáž od pana Vopálky kvůli bolestivému a ztuhlému rameni. Byla jsem velice spokojena. Přijel ke mně domů, přesně tak, jak jsme byli domluveni. Vše mne vysvětlil a doporučil vhodnou masáž, která mne pomohla.
Děkuji Vám, Helena