1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Masáže pro ženy

Z vlastních zkušeností víme, že ženy milují masáže! Věříme tomu, že každá žena si z naší nabídky masáží vybere!

Ti z Vás, které mají rády spíše jemnější masáže jistě ocení příjemnou relaxační masáž, masáž horkými mušlemi nebo například indickou masáž hlavy. Pokud máte ráda spíše intensivnější masáže, určitě využijete sportovní masáž, nebo hloubkovou masáž - deep tissue massage. V případě zdravotních problémů samozřejmě rádi poskytneme i masáž zdravotní.

Zdravotní masáž - Helena

Dobrý den,
objednala jsem si zdravotní masáž od pana Vopálky kvůli bolestivému a ztuhlému rameni. Byla jsem velice spokojena. Přijel ke mně domů, přesně tak, jak jsme byli domluveni. Vše mne vysvětlil a doporučil vhodnou masáž, která mne pomohla.
Děkuji Vám, Helena

Sportovní masáže pro syna - Jan

Dobrý den,
již nějakou domu využíváme masáže od Petra. Syn se věnuje fotbalu a po náročných tréninzích si často stěžuje, že ho bolí nohy. Zkusil jsem mu tedy objednat sportovní masáž a cítí se mnohem lépe. Masáže od Petra mu vyhovují a ještě je fajn, že za námi jezdí až domů.
S pozdravem, Honza

Párové masáže - Helena a Vašek

Přejeme hezký den,
chtěli bychom Vám poděkovat za zpříjemnění sobotního odpoledne. Od rodičů jsme dostali dárkový poukaz na Vaše párové relaxační masáže. Byli jsme příjemně překvapeni. Jednak že jste přijeli až k nám domů a také že jsme si mohli užít masáže společně. Shodli jsme se, že jste nám byli oba sympatičtí, masáže příjemné a vystupování profesionální. Rádi Vás brzy opět využijeme znovu.
Velké díky, Helena a Vašek