1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Bolest zad mezi lopatkami

Trápí Vás bolest zad mezi lopatkami? Nejste v tom sami! Velice často se setkáváme s tím, že se na nás klienti obrací s pomocí ohledně bolestí zad - nejčastěji s bolestí šíje a okolí lopatek, či s bolestí v bederní oblasti.

Na jednu stranu se není čemu divit. Dnešní životní styl našemu zdraví moc nepřidá. Jistě se všichni snažíme pečovat o své zdraví, jak nejlépe umíme, ale ne vždy se nám to daří dle našich představ. Máme sedavé zaměstnání, zrovna nemáme čas si jít zdravě zacvičit, apod... Po nějakém čase nám dá naše tělo o tom jednoznačně vědět a v tu chvíli si uvědomíme, že bychom měli začít o sebe více pečovat...

Na druhou stranu, i když nás už nějaké bolesti zad začnou trápit, dá se velice rychle těmto bolestem ulevit a to i bez jakékoliv chemie v podobně nějakých tablet, či mastí a to zcela přirozenou cestou ve formě vhodně zvolené zdravotní masáže a ideálně i cvičením.

Jak Vám tedy můžeme s bolestí zad (ne-jen mezi lopatkami) pomoci?

Jak jsme již naznačili výše, vhodnou zdravotní masáží, ideálně i jednoduchým cvičením, které jistě zvládne každý. Nejlepší řešení je si u nás objednat zdravotní masáž, kterou zde zajišťuje zdravotní masér terapeut Petr Vopálka. Působí jako mobilní masér po Praze a okolí, případně můžete přijet Vy za ním. Před masáží s Vámi probere Vaše zdravotní problémy a navrhne a vysvětlí postup masáže. Ze zdravotních masáží poskytuje klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž a hloubkovou masáž svalů. Následně Vám i poradí vhodné cvičení, které Vám s bolestmi zad také pomůže.

Kolik masáží bude potřeba?

Je často chyba si myslet, že si zajdu jednou na masáž a bude po problému. Jistě většina klientů se již po první masáži cítí lépe, ale tím úplně vyřešené vše není. Počet masáží, které bude potřeba pro odstranění bolestí, je individuální. Záleží, jak dlouho se problémy již vyskytují, jak moc je svalstvo ztuhlé, apod... Je ale pravda, že většina klientů s bolestmi zad, kteří začnou využívat masáže 1x týdně a věnují se doporučenému cvičení se již po 1. měsíci cítí o mnoho lépe.

Využití nabízené služby

Naše služby Vám jsme schopni poskytnout přímo u Vás doma a to v Praze a okolí Prahy cca do 20 km tam, kde se nevyskytují parkovací zóny a je možné zaparkovat u Vašeho bydliště. Případně i můžete přijet za námi do Radotína na Prahu 5. V případě zájmu bude rádi, když nás budete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Těšíme se na Vás!

Reakce klienta, který využil naše služby před Vámi:

Zdravotní masáž - Helena

Dobrý den,
objednala jsem si zdravotní masáž od pana Vopálky kvůli bolestivému a ztuhlému rameni. Byla jsem velice spokojena. Přijel ke mně domů, přesně tak, jak jsme byli domluveni. Vše mne vysvětlil a doporučil vhodnou masáž, která mne pomohla.
Děkuji Vám, Helena