1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Masáž nohou

Rádi bychom Vás informovali, že poskytujeme různé druhy masáží nohou - dle Vašeho přání. Jsme mobilní maséři, kteří poskytují své služby v Praze a okolí. Můžeme tedy přijet i přímo k Vám domů, kde si užijete svou masáž dle Vašeho výběru.

Masáž nohou

Relaxační masáž nohou

Rádi o sebe necháváte pečovat? Chcete si odpočinout při relaxační masáži svých nohou? Toto je pro Vás ta správný volba! Objednejte si u nás relaxační masáž nohou a dopřejte si příjemný zážitek. Vaše nohy, které používáte denně, Vám jistě za to poděkují.

Sportovní masáž nohou

Věnujete se nějakému sportu, jako např. běhání, cyklistice, tanci, apod...? Pak jistě oceníte masáž sportovní. Tento druh masáže Vaše svalstvo příjemně uvolní, podpoří jeho regeneraci a případně připraví na podání dalšího výkonu.

Hloubková masáž nohou

Dáváte přednost spíše intensivním masážím, které Vaše svalstvo důkladně uvolní? V tom případě určitě nepohrdnete masáží nohou technikou deep tissue, tedy hloubkové masáže. Tato masáž se většinou nabízí pouze v luxusních salonech, ale my Vám ji poskytneme i přímo i Vás - doma.

Zdravotní masáž nohou

Potřebujete masáž nohou ze zdravotních důvodů? Cítíte své nohy unavené, těžké a svalstvo ztuhlé. Rádi Vám poskytneme zdravotní masáž nohou, která Vaše svalstvo uvolní. Budete je cítit lehčí a volnější.

Reakce klienta, který využil naše služby před Vámi:

Sportovní masáže pro dceru - Denisa

Hezký den,
dcera se věnuje závodně házené a poslední dobou si stěžovala, že je hodně unavená. Hledala jsem na internetu masáže, které by jí pomohly. Jsem ráda, že jsem našla kontakt právě na Vás. Těší mne, že od té doby, co k nám jezdíte, si na nic nestěžuje a prý se cítí mnohem lépe. Dcera se vždy na Vaší návštěvu moc těší.
Děkujeme Denisa s dcerou