1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Masáže Praha

Rádi bychom Vám představili naši službu masáže Praha. Co si pod tímto pojmem představit? Jakým způsobem masáže v Praze poskytujeme? Vše se zde dozvíte!

Kdo jsme?

Dovolte, abychom se Vám nejprve představili. Jsme převážně mobilní maséři, kteří jezdí za Vámi a poskytujeme Vám různé druhy masáží. Nejčastěji jezdíme za Vámi domů, ale můžeme přijet i k Vám do kanceláře, na sportovní akci, či firemní večírek. Samozřejmě, pokud z nějakého důvodu nechcete, či nemůžete si dopřát masáže doma, můžete přijet i Vy k nám.

Jaké druhy masáží poskytujeme?

Můžete si vybrat již z mnoha druhů masáži. Každý z nás se specializuje na určité typy masáží, které opravdu umí a na všechny nabízené služby má patřičné vzdělání. U nás vždy naleznete kvalitní masáže za rozumnou cenu. V nabídce máme různé druhy relaxačních masáží, při kterých si příjemně odpočinete, sportovních masáží, které jistě oceníte v rámci Vaší sportovní přípravy, nebo zdravotních masáží, které Vám pomohou po Vaší zdravotní stránce. U nás si zkrátka vybere každý!

Kam můžeme za Vámi přijet?

Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv po Praze, kde se nevyskytují parkovací zóny a je možné zaparkovat. Není problém za Vámi přijet i mimo Prahu. Zpravidla jezdíme maximálně do vzdálenosti cca 20 km od Prahy. Pro masáž je důležitá teplá klidná místnost a možnost si umýt ruce před a po masáži teplou vodou a mýdlem.

Proč jsou masáže Praha tak populární?

Život v Praze není jednoduchý. Většina z nás stále někam pospíchá a hlídá si čas kvůli svým povinnostem. Každý potřebuje občas tkz. vypnout, odreagovat se a odpočinout si. Právě masáž je tím pravým a zdravým řešením. A pokud ještě nemusíte nikam cestovat a masáž si užijete přímo doma, jedná se o naprosto ideální řešení!

Reakce klienta, který využil naše služby před Vámi:

Sportovní masáže pro dceru - Denisa

Hezký den,
dcera se věnuje závodně házené a poslední dobou si stěžovala, že je hodně unavená. Hledala jsem na internetu masáže, které by jí pomohly. Jsem ráda, že jsem našla kontakt právě na Vás. Těší mne, že od té doby, co k nám jezdíte, si na nic nestěžuje a prý se cítí mnohem lépe. Dcera se vždy na Vaší návštěvu moc těší.
Děkujeme Denisa s dcerou