1 | 2 | 3 | 4 | 5

Masáž nohou

Rádi bychom Vás informovali, že poskytujeme různé druhy masáží nohou - dle Vašeho přání. Jsme mobilní maséři, kteří poskytují své služby v Praze a okolí. Můžeme tedy přijet i přímo k Vám domů, kde si užijete svou masáž dle Vašeho výběru.

Masáž nohou

Relaxační masáž nohou

Rádi o sebe necháváte pečovat? Chcete si odpočinout při relaxační masáži svých nohou? Toto je pro Vás ta správný volba! Objednejte si u nás relaxační masáž nohou a dopřejte si příjemný zážitek. Vaše nohy, které používáte denně, Vám jistě za to poděkují.

Sportovní masáž nohou

Věnujete se nějakému sportu, jako např. běhání, cyklistice, tanci, apod...? Pak jistě oceníte masáž sportovní. Tento druh masáže Vaše svalstvo příjemně uvolní, podpoří jeho regeneraci a případně připraví na podání dalšího výkonu.

Hloubková masáž nohou

Dáváte přednost spíše intensivním masážím, které Vaše svalstvo důkladně uvolní? V tom případě určitě nepohrdnete masáží nohou technikou deep tissue, tedy hloubkové masáže. Tato masáž se většinou nabízí pouze v luxusních salonech, ale my Vám ji poskytneme i přímo i Vás - doma.

Zdravotní masáž nohou

Potřebujete masáž nohou ze zdravotních důvodů? Cítíte své nohy unavené, těžké a svalstvo ztuhlé. Rádi Vám poskytneme zdravotní masáž nohou, která Vaše svalstvo uvolní. Budete je cítit lehčí a volnější.

Reakce klienta, který využil naše služby před Vámi:

Sportovní masáže - Marie

Hezký den,
věnuji se často ráda různým druhům sportů. Pana Vopálku již několik let využívám na sportovní masáže. Zatím jsem byla spokojena. Masáže jsou pro mne přiměřeně intensivní a vždy se více zaměří na to, co aktuálně potřebuji. Po jeho masážích se vždy cítím skvěle. Doporučuji!
Marie