Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Cvičení doma

Plně si uvědomujeme, že pro zdraví našich klientů je důležitý i správný a přiměřený pohyb, který je v dnešní domě nesmírně důležitý. Vzhledem ke stále častějším sedavým zaměstnáním, jednostranným přetěžováním organismu, stresu apod. bychom Vám rádi poskytli domácí cvičení, které Vám pomůže především se správným držení těla, udržení fyzické kondice, s prevencí budoucích problémů - např. bolestí zad, šíje, apod...

Cvičení doma

Jaké cvičení doma nabízíme?

Toto cvičení nebereme jako přípravu na nějaké sportovní výkony. Během těchto cvičení bychom Vám rádi ukázali, jakým způsobem si můžete vhodně doma zacvičit. Naučíme Vás jak správně provádět strečink, který dokáže velmi účinně uvolnit ztuhlé a bolavé svalstvo. Ukážeme Vám cviky, které jsou pro Vás vhodné na posílení svalů, které jsou důležité pro správné držení těla a které můžete bez problémů cvičit v podstatě kdekoliv - doma, v práci, na dovolené... Jedná se o cviky s vlastní váhou těla, které jsou účinné a zároveň bezpečné. Klademe velký důraz na strečink, tedy protažení svalstva a správnou techniku cviků.

Čeho tímto cvičením dosáhnete?

  • zlepšení fyzické kondice
  • uvolnění a zároveň posílení svalstva
  • lepší pružnosti Vašeho těla
  • odstranění případných bolestí zad, šíje, či jiných partií
  • lepší nálady - cvičení Vám bude přinášet radost, nikoliv starost
  • a mnoho dalšího...

Organizace cvičení

Naučíme Vás nenáročné, ale velmi efektivní cvičení, které budete moci cvičit bez problémů sami. V případě, že Vám vyhovuje neustálý dohled a kontrola nad Vaším cvičením, můžeme se domluvit na lekcích ideálně 2x týdně. Ovšem pokud raději cvičíte doma sami, můžeme Vám se cvičením poradit a setkávat se jen jednou za čas ohledně kontroly Vašeho cvičení, případně úpravy Vašeho cvičebního plánu.

Službu poskytuje:

Petr

Rezervace termínu

Zarezervujte si Váš termín na uvedeném kontaktu.

Ceník:

DélkaCena
30 minut600 Kč
45 minut800 Kč
60 minut1000 Kč

Doprava

Praha - zdarma

Mimo Prahu - bude stanovena při objednání dle lokality

Reference

Masáže Radotín - Adam

Dobrý den,
měl jsem zájem, aby přijela masérka přímo ke mně domů. Objednal jsem si relaxační masáž v Radotíně. Přijela za mnou Zuzana a masáž od ní byla výborná. Zuzka má příjemné vystupování, byla mi sympatická a masáž od ní mi byla příjemná - mohu jen doporučit!
Děkuji za hezké odpoledne, Adam

Fotogalerie

Masážní stůl Jaguár Tejpy ručníky oleje Masáž lávovými kameny Masáž horkými mušlemi
= Menu =