Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Cvičení doma

Plně si uvědomujeme, že pro zdraví našich klientů je důležitý i správný a přiměřený pohyb, který je v dnešní domě nesmírně důležitý. Vzhledem ke stále častějším sedavým zaměstnáním, jednostranným přetěžováním organismu, stresu apod. bychom Vám rádi poskytli domácí cvičení, které Vám pomůže především se správným držení těla, udržení fyzické kondice, s prevencí budoucích problémů - např. bolestí zad, šíje, apod...

Cvičení doma

Jaké cvičení doma nabízíme?

Toto cvičení nebereme jako přípravu na nějaké sportovní výkony. Během těchto cvičení bychom Vám rádi ukázali, jakým způsobem si můžete vhodně doma zacvičit. Naučíme Vás jak správně provádět strečink, který dokáže velmi účinně uvolnit ztuhlé a bolavé svalstvo. Ukážeme Vám cviky, které jsou pro Vás vhodné na posílení svalů, které jsou důležité pro správné držení těla a které můžete bez problémů cvičit v podstatě kdekoliv - doma, v práci, na dovolené... Jedná se o cviky s vlastní váhou těla, které jsou účinné a zároveň bezpečné. Klademe velký důraz na strečink, tedy protažení svalstva a správnou techniku cviků.

Čeho tímto cvičením dosáhnete?

  • zlepšení fyzické kondice
  • uvolnění a zároveň posílení svalstva
  • lepší pružnosti Vašeho těla
  • odstranění případných bolestí zad, šíje, či jiných partií
  • lepší nálady - cvičení Vám bude přinášet radost, nikoliv starost
  • a mnoho dalšího...

Organizace cvičení

Naučíme Vás nenáročné, ale velmi efektivní cvičení, které budete moci cvičit bez problémů sami. V případě, že Vám vyhovuje neustálý dohled a kontrola nad Vaším cvičením, můžeme se domluvit na lekcích ideálně 2x týdně. Ovšem pokud raději cvičíte doma sami, můžeme Vám se cvičením poradit a setkávat se jen jednou za čas ohledně kontroly Vašeho cvičení, případně úpravy Vašeho cvičebního plánu.

Službu poskytuje:

Petr

Rezervace termínu

Zarezervujte si Váš termín na uvedeném kontaktu.

Ceník:

Do 31.12.2023

DélkaCena
30 minut500 Kč
45 minut680 Kč
60 minut850 Kč

Od 1.1.2024

DélkaCena
30 minut600 Kč
45 minut800 Kč
60 minut1000 Kč

Doprava

Praha - zdarma

Mimo Prahu - bude stanovena při objednání dle lokality

Reference

Masáže Praha - Vlasta

Dobrý den
Ráda bych Vám touto cestou moc poděkovala. Pracuji hodně u počítače a začalo mne trápit zápěstí. Cítila jsem mravenčení v ruce, a když jsem něco chtěla uchopit, tak mi zápěstí bolelo. Bydlím nedaleko od Prahy a tak jsem se snažila najít vhodné masáže v Praze, které by mne pomohly. Vzhledem k tomu, že nabízíte i zdravotní a ještě k tomu doma, objednala jsem se k Vám. Přijel za mnou pan Vopálka a doporučil mne Bowenovu techniku, po které jsem cítila zlepšení. Ošetření jsme párkrát zopakovali a ruka je v pořádku.
Moc si této pomoci cením, Vlasta

Fotogalerie

Masážní stůl Jaguár

Tejpy ručníky oleje

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými mušlemi

= Menu =