Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Tejpování

Tejpování, nebo-li kinesiotaping je v dnešní době na vzestupu. Nejčastěji jej vidíme u sportovců, ale čím dál častěji tejpování vyžívají i ostatní.

Kinesiotaping může plnit mnoho úloh, podle toho, jakým způsobem ho aplikujme. Pomocí tejpu můžeme podpořit správné držení těla, zbavit se otoku, podpořit správné zapojení svalů, uvolnit přetížené svalstvo, ale i mnoho dalšího...

Tejpování

Aplikaci tejpů často využíváme v rámci různých druhů zdravotních masáží. Výrazně tím zefektivníme a prodloužíme účinek této masáže.

Službu poskytuje:

Petr

Rezervace termínu

Zarezervujte si Váš termín na uvedeném kontaktu.

Ceník:

Tejpování je v ceně zdravotní masáže.

Doprava

Praha - zdarma

Mimo Prahu - bude stanovena při objednání dle lokality

Reference

Bowenova technika - Radka

Dobrý den,
často mne dříve trápily bolesti hlavy. A i když jsem vyzkoušela různé masáže, fyzioterapii, cvičení, a podobně, bolesti se stále vracely. Prášky se mi stále užívat nechtělo. Před nějakou dobou jsem našla nabídku Petra, který poskytuje ošetření Bowenovou technikou. Řekla jsem si, že to vyzkouším a objednala jsem se. Docela mne překvapilo, jak rychle to zabralo. Druhý den po ošetření jsem cítila výraznou úlevu a i celkově jsem se cítila lépe. Párkrát jsme ošetření zopakovali po týdnu a nyní chodím jednou za 14 dní. Od prvního setkání je to již asi dva a půl měsíce a zatím jsem bez problémů. Pro mne osobně je to docela zázrak a jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo mi dokázal pomoci. Tímto Vám mnohokrát děkuji a jsem Vám moc vděčná!
S úctou, Radka

Fotogalerie

Masážní stůl Jaguár

Tejpy ručníky oleje

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými mušlemi

= Menu =