Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Dárkový poukaz na masáž

Přemýšlíte, jakým způsobem obdarovat Vaše blízké? Pořiďte jim dárkový poukaz na masáž! Jsme přesvědčeni o tom, že udělá radost každému. Pokud zakoupíte dárkový poukaz právě u nás, obdarovaný si může dopřát masáž u sebe doma. Bude mít také široký výběr masáží. Může si vybrat některou ze zdravotních, sportovních, či relaxačních masáží.

Dárkový poukaz na masáž

Pro objednání dárkového poukazu využijte, prosím, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do objednávky uveďte jméno, komu chcete poukaz darovat, datum, kdy budete poukaz darovat a v jaké hodnotě má poukaz být. Dárkový poukaz Vám zašleme e-mailem včetně bankovního spojení, kam je možné jej uhradit. Dárkový poukaz je platný až po připsání platby na účet.

Vzhledem k velmi negativní zkušenosti s Českou poštou, dárkové poukazy poštou již neposíláme!

Reference

Hloubková masáž - Ondra

Zdravím!
Věnuji se hodně sportu a mám rád intenzivnější masáže. Objednal jsem si tedy hloubkovou masáž, která mi byla i nakonec masérem doporučena. Musím uznat, že to byla opravdu masáž - žádné hlazení. Byl jsem nad míru spokojen. Cítil jsem se po ní příjemně unavený a svalstvo druhý den uvolněné. Nemohu jinak, než doporučit.
Ondra

Fotogalerie

Masážní stůl Jaguár

Tejpy ručníky oleje

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými mušlemi

= Menu =