Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Dárkový poukaz na masáž

Přemýšlíte, jakým způsobem obdarovat Vaše blízké? Pořiďte jim dárkový poukaz na masáž! Jsme přesvědčeni o tom, že udělá radost každému. Pokud zakoupíte dárkový poukaz právě u nás, obdarovaný si může dopřát masáž u sebe doma. Bude mít také široký výběr masáží. Může si vybrat některou ze zdravotních, sportovních, či relaxačních masáží.

Dárkový poukaz na masáž

Pro objednání dárkového poukazu využijte, prosím, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do objednávky uveďte jméno, komu chcete poukaz darovat, datum, kdy budete poukaz darovat a v jaké hodnotě má poukaz být. Dárkový poukaz Vám zašleme e-mailem včetně bankovního spojení, kam je možné jej uhradit. Dárkový poukaz je platný až po připsání platby na účet.

Vzhledem k velmi negativní zkušenosti s Českou poštou, dárkové poukazy poštou již neposíláme!

Reference

Mobilní maséra - Šárka

Zdravím Vás
Na internetu jsem původně hledala mobilní masérku, která by byla ochotná za mnou jezdit, ale nakonec jsem zjistila, že je Vás více. Už jste ale byli u mne postupně všichni - Barbora, Zuzana i Petr a jste všichni úžasní! Každá masáž byla trochu jiná, ale všechny byly super. Moc Vám fandím a už se těším na další masáž od Vás!
Přeji krásné Vánoce všem, Šárka

= Menu =