Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Co si mám připravit na masáž u mne doma?

V případě, že jste si nás objednali k Vám domů, příprava není nijak složitá. Prosíme Vás o dostatečný prostor - cca 1,5 x 2,5 m na lehátko ideálně v klidné místnosti, kam během masáže ostatní nebudou chodit. Připravte si, prosím, své prostěradlo a 2 ručníky. Ostatní věci (masérské lehátko, oleje, atd.) přivezeme s sebou. Dále potřebujeme možnost umytí rukou před a po masáži teplou vodou a mýdlem.

Jak probíhají masáže doma?

Masáže doma jsou v dnešní době na vzestupu. Doby, kdy jste museli za masážemi dojíždět, jsou dávno pryč.

Není v tom nic složitého. Nejprve si na našem kontaktu objednáte masáž. Domluvíte si termín, druh masáže a sdělíte nám adresu, kam můžeme za Vámi přijet. Aby vše proběhlo v klidu, doporučujeme si na masáž vyčlenit dostatek času. V domluvený termín přijedeme k Vám, připravíme vše na masáž a probereme s Vámi potřebné informace. Následně si půjdeme umýt ruce, Vy se zatím uložíte na lehátko a masáž dle Vaší představy může začít! Po masáži Vám opět sdělíme důležité informace, domluvíme si další termín a vše uklidíme. Po masáži nedoporučujeme, abyste si plánovali nějaké náročné aktivity. Je vhodné doma v teple odpočívat, dodržovat pitný režim a užívat si příjemný pocit z masáže.

Kdy jsou masáže vhodné?

Pro masáže existují tkz. indikace masáží, což jsou stavy, pro které se masáž přímo doporučuje a je tedy vhodné se na ní objednat. Naopak kontraindikace masáži jsou stavy, kdy se masáže neprovádí, protože by mohly naopak Vašemu tělu ublížit. Důrazně doporučujeme tyto pravidla respektovat a před každou masáží maséra, či masérku o svém zdravotním stavu informovat, zejména trpíte-li migrénami, epilepsií, vysokým/nízkým krevním tlakem, aktuálně se s něčím léčíte, prodělali jste nějaké operace, máte problém s plotýnkami!

Indikace masáží

Masáže se doporučují pro urychlení rekonvalescence namožených svalů následkem většího zatížení (při neobvykle velkém vyčerpání se masáž doporučuje následující den), při pooperační a poúrazové ztuhlosti, při vadném držení těla, při chronické svalové bolesti, při ztuhlosti a chronické ztuhlosti svalstva, zlepšení fyzického a psychického stavu a jako prevence - zvyšuje obranyschopnost organismu, předchází zranění a udržuje Vaše svalstvo v přirozeném stavu..

Kontrainikace masáží

Mezi stavy, kdy Vám masáže nejsme schopni poskytnout patří infekční, virové, či horečnaté onemocnění, první trimestr těhotenství, poruchy krvácivosti, intoxikace organismu, znečištění kůže, nemasírujeme místa, kde se nachází křečové žíly, mateřská znaménka a kožní infekční choroby. Masáže se dále nedoporučují ihned po jídle - vhodné alespoň po hodině a při nadměrném fyzickém vyčerpání vhodné odložit na následující den.

Může se i stát, že se u Vás vyskytují nějaké kontraindikace masáží, ale přes to, Vám Váš lékař masáže doporučí. V tomto případě masáže vhodné jsou.

Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás masáž vhodná, rádi Vám poradíme, případně se můžete obrátit na Vašeho ošetřujícího lékaře.

Maséři Petr a Zuzana

Osobní maséři

Hledáme masérku

Hledáme novou kolegyni na pozici masérka.

Reference

Zdravotní masáže Praha - Vítek

Hledal jsem na internetu zdravotní masáže v Praze a našel jsem kontakt na pana Vopálku. Zaujala mne jeho nabídka zdravotních masáží, které poskytuje i přímo u klientů. Jsem totiž dost časově vytížen a tak se mi líbilo, že přijede za mnou. Z důvodu bolesti zad, jsem si objednal hloubkovou masáž. S masáží jsem byl velmi spokojen. Je pravda, že byla hodně intensivní, ale pomohla.
Díky moc, Vítek

= Menu =