Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Bolest zad mezi lopatkami

Trápí Vás bolest zad mezi lopatkami? Nejste v tom sami! Velice často se setkáváme s tím, že se na nás klienti obrací s pomocí ohledně bolestí zad - nejčastěji s bolestí šíje a okolí lopatek, či s bolestí v bederní oblasti.

Na jednu stranu se není čemu divit. Dnešní životní styl našemu zdraví moc nepřidá. Jistě se všichni snažíme pečovat o své zdraví, jak nejlépe umíme, ale ne vždy se nám to daří dle našich představ. Máme sedavé zaměstnání, zrovna nemáme čas si jít zdravě zacvičit, apod... Po nějakém čase nám dá naše tělo o tom jednoznačně vědět a v tu chvíli si uvědomíme, že bychom měli začít o sebe více pečovat...

Na druhou stranu, i když nás už nějaké bolesti zad začnou trápit, dá se velice rychle těmto bolestem ulevit a to i bez jakékoliv chemie v podobně nějakých tablet, či mastí a to zcela přirozenou cestou ve formě vhodně zvolené zdravotní masáže a ideálně i cvičením.

Jak Vám tedy můžeme s bolestí zad (ne-jen mezi lopatkami) pomoci?

Jak jsme již naznačili výše, vhodnou zdravotní masáží, ideálně i jednoduchým cvičením, které jistě zvládne každý. Nejlepší řešení je si u nás objednat zdravotní masáž, kterou zde zajišťuje zdravotní masér terapeut Petr Vopálka. Působí jako mobilní masér po Praze a okolí, případně můžete přijet Vy za ním. Před masáží s Vámi probere Vaše zdravotní problémy a navrhne a vysvětlí postup masáže. Ze zdravotních masáží poskytuje klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž a hloubkovou masáž svalů. Následně Vám i poradí vhodné cvičení, které Vám s bolestmi zad také pomůže.

Bolest zad - Klára

Mám malého syna a z jeho nošení mne začala trápit bolest zad v křížové oblasti. Objednala jsem si u Petra zdravotní masáž zad. Musím uznat, že takovou masáž jsem ještě nezažila. Byla úžasná a hlavně hodně uvolňující. Během masáže použil i masážní baňky, po masáži následoval strečink a tejpování. V podstatě po první masáži jsem o žádných bolestech nevěděla. Petr má zlaté ruce! Je to člověk na správném místě.
Velké díky, Klára

Kolik masáží bude potřeba?

Je často chyba si myslet, že si zajdu jednou na masáž a bude po problému. Jistě většina klientů se již po první masáži cítí lépe, ale tím úplně vyřešené vše není. Počet masáží, které bude potřeba pro odstranění bolestí, je individuální. Záleží, jak dlouho se problémy již vyskytují, jak moc je svalstvo ztuhlé, apod... Je ale pravda, že většina klientů s bolestmi zad, kteří začnou využívat masáže 1x týdně a věnují se doporučenému cvičení se již po 1. měsíci cítí o mnoho lépe.

Masáže Radotín - Adam

Dobrý den,
měl jsem zájem, aby přijela masérka přímo ke mně domů. Objednal jsem si relaxační masáž v Radotíně. Přijela za mnou Zuzana a masáž od ní byla výborná. Zuzka má příjemné vystupování, byla mi sympatická a masáž od ní mi byla příjemná - mohu jen doporučit!
Děkuji za hezké odpoledne, Adam

Využití nabízené služby

Naše služby Vám jsme schopni poskytnout přímo u Vás doma a to v Praze a okolí Prahy cca do 30 km. Služby neposkytujeme pouze na Praze 1, 2 a 3.

Relaxační masáže doma - Sabina

Dobrý večer,
dnes jsem si objednala relaxační masáž doma. Líbila se mi možnost, že nemusím nikam chodit, ale přijedete za mnou. Nabídli jste mi termín hned v den objednání, čehož jsem ráda využila. Masáž jsem měla od Zuzky. Musím konstatovat, že se jedná o sympatickou a šikovnou masérku. S masáží jsem byla spokojená.
Děkuji, Sabina

Maséři Petr a Zuzana

Osobní maséři

= Menu =