Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Bolest zad mezi lopatkami

Trápí Vás bolest zad mezi lopatkami? Nejste v tom sami! Velice často se setkáváme s tím, že se na nás klienti obrací s pomocí ohledně bolestí zad - nejčastěji s bolestí šíje a okolí lopatek, či s bolestí v bederní oblasti.

Na jednu stranu se není čemu divit. Dnešní životní styl našemu zdraví moc nepřidá. Jistě se všichni snažíme pečovat o své zdraví, jak nejlépe umíme, ale ne vždy se nám to daří dle našich představ. Máme sedavé zaměstnání, zrovna nemáme čas si jít zdravě zacvičit, apod... Po nějakém čase nám dá naše tělo o tom jednoznačně vědět a v tu chvíli si uvědomíme, že bychom měli začít o sebe více pečovat...

Na druhou stranu, i když nás už nějaké bolesti zad začnou trápit, dá se velice rychle těmto bolestem ulevit a to i bez jakékoliv chemie v podobně nějakých tablet, či mastí a to zcela přirozenou cestou ve formě vhodně zvolené zdravotní masáže a ideálně i cvičením.

Jak Vám tedy můžeme s bolestí zad (ne-jen mezi lopatkami) pomoci?

Jak jsme již naznačili výše, vhodnou zdravotní masáží, ideálně i jednoduchým cvičením, které jistě zvládne každý. Nejlepší řešení je si u nás objednat zdravotní masáž, kterou zde zajišťuje zdravotní masér terapeut Petr Vopálka. Působí jako mobilní masér po Praze a okolí, případně můžete přijet Vy za ním. Před masáží s Vámi probere Vaše zdravotní problémy a navrhne a vysvětlí postup masáže. Ze zdravotních masáží poskytuje klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž a hloubkovou masáž svalů. Následně Vám i poradí vhodné cvičení, které Vám s bolestmi zad také pomůže.

Kurz - Lucie a Tomáš

Ahoj Petře,
nedávno jsem u Tebe s přítelem absolvovala kurz relaxační masáže zad a šíje. Bylo to úžasné! Velice dobře jsi nám vše vysvětlil a i přes to, že ne hned mi vše šlo, měl jsi velikou trpělivost mi vše prakticky naučit! Už nyní se těším na pokračování a určitě doporučím i dále!
Děkujeme, Lucie + Tomáš

Kolik masáží bude potřeba?

Je často chyba si myslet, že si zajdu jednou na masáž a bude po problému. Jistě většina klientů se již po první masáži cítí lépe, ale tím úplně vyřešené vše není. Počet masáží, které bude potřeba pro odstranění bolestí, je individuální. Záleží, jak dlouho se problémy již vyskytují, jak moc je svalstvo ztuhlé, apod... Je ale pravda, že většina klientů s bolestmi zad, kteří začnou využívat masáže 1x týdně a věnují se doporučenému cvičení se již po 1. měsíci cítí o mnoho lépe.

Zdravotní masáže - Barbora

Dobrý den,
chtěla bych se také podělit o své zkušenosti s těmito masážemi. Nedávno jsem si zde objednala zdravotní masáž, začala mne bolet záda a tak jsem doufala, že mne pomůže. Byla jsem velmi spokojena, masáž byla důkladná a splnila mé očekávání na 100%. Cítila jsem se výborně ihned po první masáži.
Velké díky, Bára

Využití nabízené služby

Naše služby Vám jsme schopni poskytnout přímo u Vás doma a to v Praze a okolí Prahy cca do 30 km. Služby neposkytujeme pouze na Praze 1, 2 a 3.

Hloubková masáž - Ondra

Zdravím!
Věnuji se hodně sportu a mám rád intenzivnější masáže. Objednal jsem si tedy hloubkovou masáž, která mi byla i nakonec masérem doporučena. Musím uznat, že to byla opravdu masáž - žádné hlazení. Byl jsem nad míru spokojen. Cítil jsem se po ní příjemně unavený a svalstvo druhý den uvolněné. Nemohu jinak, než doporučit.
Ondra

Maséři Petr a Zuzana

Osobní maséři

= Menu =