Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Bolest zad mezi lopatkami

Trápí Vás bolest zad mezi lopatkami? Nejste v tom sami! Velice často se setkáváme s tím, že se na nás klienti obrací s pomocí ohledně bolestí zad - nejčastěji s bolestí šíje a okolí lopatek, či s bolestí v bederní oblasti.

Na jednu stranu se není čemu divit. Dnešní životní styl našemu zdraví moc nepřidá. Jistě se všichni snažíme pečovat o své zdraví, jak nejlépe umíme, ale ne vždy se nám to daří dle našich představ. Máme sedavé zaměstnání, zrovna nemáme čas si jít zdravě zacvičit, apod... Po nějakém čase nám dá naše tělo o tom jednoznačně vědět a v tu chvíli si uvědomíme, že bychom měli začít o sebe více pečovat...

Na druhou stranu, i když nás už nějaké bolesti zad začnou trápit, dá se velice rychle těmto bolestem ulevit a to i bez jakékoliv chemie v podobně nějakých tablet, či mastí a to zcela přirozenou cestou ve formě vhodně zvolené zdravotní masáže a ideálně i cvičením.

Jak Vám tedy můžeme s bolestí zad (ne-jen mezi lopatkami) pomoci?

Jak jsme již naznačili výše, vhodnou zdravotní masáží, ideálně i jednoduchým cvičením, které jistě zvládne každý. Nejlepší řešení je si u nás objednat zdravotní masáž, kterou zde zajišťuje zdravotní masér terapeut Petr Vopálka. Působí jako mobilní masér po Praze a okolí, případně můžete přijet Vy za ním. Před masáží s Vámi probere Vaše zdravotní problémy a navrhne a vysvětlí postup masáže. Ze zdravotních masáží poskytuje klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž a hloubkovou masáž svalů. Následně Vám i poradí vhodné cvičení, které Vám s bolestmi zad také pomůže.

Zdravotní masáže - Pavla

Dobrý večer,
dle svých zkušeností nemohu jinak, než doporučit Petra. V práci sedím hodně u počítače. Pobolívala mne ruka a šíje a tak jsem se rozhodla, že vyzkouším zdravotní masáž. Petr mne vysvětlil, že ruka mne bolí od myši a šíje z nesprávného nastavení monitoru. Vše mi ochotně vysvětlil a poradil. Nyní mám již za sebou 3 masáže, dala jsem na jeho rady a jsem bez obtíží. Petr je skutečný profík na správném místě.
Ještě jednou mnohokrát děkuji! Pavla

Kolik masáží bude potřeba?

Je často chyba si myslet, že si zajdu jednou na masáž a bude po problému. Jistě většina klientů se již po první masáži cítí lépe, ale tím úplně vyřešené vše není. Počet masáží, které bude potřeba pro odstranění bolestí, je individuální. Záleží, jak dlouho se problémy již vyskytují, jak moc je svalstvo ztuhlé, apod... Je ale pravda, že většina klientů s bolestmi zad, kteří začnou využívat masáže 1x týdně a věnují se doporučenému cvičení se již po 1. měsíci cítí o mnoho lépe.

Zdravotní masáže - Barbora

Dobrý den,
chtěla bych se také podělit o své zkušenosti s těmito masážemi. Nedávno jsem si zde objednala zdravotní masáž, začala mne bolet záda a tak jsem doufala, že mne pomůže. Byla jsem velmi spokojena, masáž byla důkladná a splnila mé očekávání na 100%. Cítila jsem se výborně ihned po první masáži.
Velké díky, Bára

Využití nabízené služby

Naše služby Vám jsme schopni poskytnout přímo u Vás doma a to v Praze a okolí Prahy cca do 30 km. Služby neposkytujeme pouze na Praze 1, 2 a 3.

Bowenova technika - Radka

Dobrý den,
často mne dříve trápily bolesti hlavy. A i když jsem vyzkoušela různé masáže, fyzioterapii, cvičení, a podobně, bolesti se stále vracely. Prášky se mi stále užívat nechtělo. Před nějakou dobou jsem našla nabídku Petra, který poskytuje ošetření Bowenovou technikou. Řekla jsem si, že to vyzkouším a objednala jsem se. Docela mne překvapilo, jak rychle to zabralo. Druhý den po ošetření jsem cítila výraznou úlevu a i celkově jsem se cítila lépe. Párkrát jsme ošetření zopakovali po týdnu a nyní chodím jednou za 14 dní. Od prvního setkání je to již asi dva a půl měsíce a zatím jsem bez problémů. Pro mne osobně je to docela zázrak a jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo mi dokázal pomoci. Tímto Vám mnohokrát děkuji a jsem Vám moc vděčná!
S úctou, Radka

Maséři Petr a Zuzana

Osobní maséři
= Menu =