Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Masáž nohou

Rádi bychom Vás informovali, že poskytujeme různé druhy masáží nohou - dle Vašeho přání. Jsme mobilní maséři, kteří poskytují své služby v Praze a okolí. Můžeme tedy přijet i přímo k Vám domů, kde si užijete svou masáž dle Vašeho výběru.

Masáž nohou

Relaxační masáž nohou

Rádi o sebe necháváte pečovat? Chcete si odpočinout při relaxační masáži svých nohou? Toto je pro Vás ta správný volba! Objednejte si u nás relaxační masáž nohou a dopřejte si příjemný zážitek. Vaše nohy, které používáte denně, Vám jistě za to poděkují.

Zdravotní masáže - Pavla

Dobrý večer,
dle svých zkušeností nemohu jinak, než doporučit Petra. V práci sedím hodně u počítače. Pobolívala mne ruka a šíje a tak jsem se rozhodla, že vyzkouším zdravotní masáž. Petr mne vysvětlil, že ruka mne bolí od myši a šíje z nesprávného nastavení monitoru. Vše mi ochotně vysvětlil a poradil. Nyní mám již za sebou 3 masáže, dala jsem na jeho rady a jsem bez obtíží. Petr je skutečný profík na správném místě.
Ještě jednou mnohokrát děkuji! Pavla

Sportovní masáž nohou

Věnujete se nějakému sportu, jako např. běhání, cyklistice, tanci, apod...? Pak jistě oceníte masáž sportovní. Tento druh masáže Vaše svalstvo příjemně uvolní, podpoří jeho regeneraci a případně připraví na podání dalšího výkonu.

Bowenova technika - Zdeněk

Ahoj,
rád a často se věnuji různým druhům sportům. Dříve jsem pravidelně chodil na sportovní intensivní masáže, ale nedávno jsem se dozvěděl o Bowenově technice, která také podporuje regeneraci nejen svalů, ale i dalších tkání. Jedná se opravdu o jemnou a příjemnou techniku, po které cítím druhý den perfektní uvolnění. Rád bych Vám za tuto techniku poděkoval a přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já.
Zdeněk

Hloubková masáž nohou

Dáváte přednost spíše intensivním masážím, které Vaše svalstvo důkladně uvolní? V tom případě určitě nepohrdnete masáží nohou technikou deep tissue, tedy hloubkové masáže. Tato masáž se většinou nabízí pouze v luxusních salonech, ale my Vám ji poskytneme i přímo i Vás - doma.

Zdravotní masáž nohou

Potřebujete masáž nohou ze zdravotních důvodů? Cítíte své nohy unavené, těžké a svalstvo ztuhlé. Rádi Vám poskytneme zdravotní masáž nohou, která Vaše svalstvo uvolní. Budete je cítit lehčí a volnější.

Masáže pro děti - Eva

Zdravím Vás!
Ráda bych Vám touto cestou moc poděkovala. Dcera se věnuje aerobiku a poslední dobou si začala stěžovat na bolest v horní části zad. Zjistila jsem, že poskytujete i masáže pro děti a ještě k tomu přijedete k nám domů, což mne zaujalo. Byl u nás masér Petr a byl naprosto skvělý! Zjistil příčinu bolestí, navrhl postup masáže a pustil se do práce. Dcera si masáž velmi pochvalovala, ale hlavně jí pomohla. Cítila velké uvolnění celých zad a bolest ustala. Petr má zlaté ruce, jsme rádi, že jsme ho poznali.
Velké díky, Eva

Maséři Petr a Zuzana

Osobní maséři

= Menu =