Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže

Masáž nohou

Rádi bychom Vás informovali, že poskytujeme různé druhy masáží nohou - dle Vašeho přání. Jsme mobilní maséři, kteří poskytují své služby v Praze a okolí. Můžeme tedy přijet i přímo k Vám domů, kde si užijete svou masáž dle Vašeho výběru.

Masáž nohou

Relaxační masáž nohou

Rádi o sebe necháváte pečovat? Chcete si odpočinout při relaxační masáži svých nohou? Toto je pro Vás ta správný volba! Objednejte si u nás relaxační masáž nohou a dopřejte si příjemný zážitek. Vaše nohy, které používáte denně, Vám jistě za to poděkují.

Hloubková masáž - Ondra

Zdravím!
Věnuji se hodně sportu a mám rád intenzivnější masáže. Objednal jsem si tedy hloubkovou masáž, která mi byla i nakonec masérem doporučena. Musím uznat, že to byla opravdu masáž - žádné hlazení. Byl jsem nad míru spokojen. Cítil jsem se po ní příjemně unavený a svalstvo druhý den uvolněné. Nemohu jinak, než doporučit.
Ondra

Sportovní masáž nohou

Věnujete se nějakému sportu, jako např. běhání, cyklistice, tanci, apod...? Pak jistě oceníte masáž sportovní. Tento druh masáže Vaše svalstvo příjemně uvolní, podpoří jeho regeneraci a případně připraví na podání dalšího výkonu.

Relaxační masáže doma - Sabina

Dobrý večer,
dnes jsem si objednala relaxační masáž doma. Líbila se mi možnost, že nemusím nikam chodit, ale přijedete za mnou. Nabídli jste mi termín hned v den objednání, čehož jsem ráda využila. Masáž jsem měla od Zuzky. Musím konstatovat, že se jedná o sympatickou a šikovnou masérku. S masáží jsem byla spokojená.
Děkuji, Sabina

Hloubková masáž nohou

Dáváte přednost spíše intensivním masážím, které Vaše svalstvo důkladně uvolní? V tom případě určitě nepohrdnete masáží nohou technikou deep tissue, tedy hloubkové masáže. Tato masáž se většinou nabízí pouze v luxusních salonech, ale my Vám ji poskytneme i přímo i Vás - doma.

Zdravotní masáž nohou

Potřebujete masáž nohou ze zdravotních důvodů? Cítíte své nohy unavené, těžké a svalstvo ztuhlé. Rádi Vám poskytneme zdravotní masáž nohou, která Vaše svalstvo uvolní. Budete je cítit lehčí a volnější.

Sportovní masáže - Karel

Ahoj,
objednal jsem si sportovní  masáž domů a byl jsem spokojen. Proběhla dle mých představ. Masérka přijela přesně v domluvený čas. Přivezla si s sebou všechny potřebné věci a namasírovala mi záda a nohy. Bylo to fajn, domluvil jsem si hned další termín.
Měj se, Karel

Maséři Petr a Zuzana

Osobní maséři

= Menu =