1 | 2 | 3 | 4 | 5

Masáže Praha

Rádi bychom Vám představili naši službu masáže Praha. Co si pod tímto pojmem představit? Jakým způsobem masáže v Praze poskytujeme? Vše se zde dozvíte!

Kdo jsme?

Dovolte, abychom se Vám nejprve představili. Jsme převážně mobilní maséři, kteří jezdí za Vámi a poskytujeme Vám různé druhy masáží. Nejčastěji jezdíme za Vámi domů, ale můžeme přijet i k Vám do kanceláře, na sportovní akci, či firemní večírek. Samozřejmě, pokud z nějakého důvodu nechcete, či nemůžete si dopřát masáže doma, můžete přijet i Vy k nám.

Jaké druhy masáží poskytujeme?

Můžete si vybrat již z mnoha druhů masáži. Každý z nás se specializuje na určité typy masáží, které opravdu umí a na všechny nabízené služby má patřičné vzdělání. U nás vždy naleznete kvalitní masáže za rozumnou cenu. V nabídce máme různé druhy relaxačních masáží, při kterých si příjemně odpočinete, sportovních masáží, které jistě oceníte v rámci Vaší sportovní přípravy, nebo zdravotních masáží, které Vám pomohou po Vaší zdravotní stránce. U nás si zkrátka vybere každý!

Kam můžeme za Vámi přijet?

Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv po Praze, kde se nevyskytují parkovací zóny a je možné zaparkovat. Není problém za Vámi přijet i mimo Prahu. Zpravidla jezdíme maximálně do vzdálenosti cca 20 km od Prahy. Pro masáž je důležitá teplá klidná místnost a možnost si umýt ruce před a po masáži teplou vodou a mýdlem.

Proč jsou masáže Praha tak populární?

Život v Praze není jednoduchý. Většina z nás stále někam pospíchá a hlídá si čas kvůli svým povinnostem. Každý potřebuje občas tkz. vypnout, odreagovat se a odpočinout si. Právě masáž je tím pravým a zdravým řešením. A pokud ještě nemusíte nikam cestovat a masáž si užijete přímo doma, jedná se o naprosto ideální řešení!

Reakce klienta, který využil naše služby před Vámi:

Sportovní masáže pro syna - Jan

Dobrý den,
již nějakou domu využíváme masáže od Petra. Syn se věnuje fotbalu a po náročných tréninzích si často stěžuje, že ho bolí nohy. Zkusil jsem mu tedy objednat sportovní masáž a cítí se mnohem lépe. Masáže od Petra mu vyhovují a ještě je fajn, že za námi jezdí až domů.
S pozdravem, Honza