1 | 2 | 3 | 4 | 5

Masáže Vinoř

Rádi bychom Vás tímto informovali, že naše služby nabízíme i v městské části Praha 9 - Vinoř. Poskytujeme zdravotní, sportovní i relaxační masáže a to i přímo u Vás doma.

Kdo jsme?

Jsme tým profesionálních masérů, kteří poskytují různé druhy masáží v Praze a okolí. Naše práce nás těší. Každý z nás se zaměřuje na určité typy masáží, a tedy pevně věříme, že s našimi službami budete plně spokojeni.

Jaké masáže Vám můžeme poskytnout?

Jak jsme se již zmínili - poskytujeme především masáže mobilní, to znamená, že na masáže nemusíte nikam dojíždět, či docházet, ale přijedeme my k Vám. Stačí se u nás objednat - domluvit si termín a druh masáže a následně se již jen doma můžete na masáž těšit. V domluvený termín přijedeme k Vám, přivezeme si s sebou masérské lehátko, oleje a další potřebné věci a Vaše masáž může začít...

Druhy masáží

Máme pro Vás připravený opravdu široký výběr masáží:

V případě, že si chcete jen odpočinout a zrelaxovat své tělo, můžete využít některou z našich relaxačních masáží - např. klasickou relaxační masáž, Havajskou masáž "Lomi lomi", masáž horkými mušlemi, atd.

Pokud se cítíte unaveni po cvičení, či jiné fyzické aktivitě, jistě oceníte masáž sportovní. Jejím hlavním cílem je podpořit regeneraci Vašeho těla a příjemně uvolnit unavené svalstvo.

Jestli-že máte nějaké zdravotní problémy, jako např. bolest zad, šíje, rukou, či jiných partií, nebo máte pocit ztuhlého svalstva a omezené rozsahy pohybů, bude pro Vás vhodná některá ze zdravotních masáží. Zdravotní masáže u nás samozřejmě poskytuje zdravotní masér terapeut, který Vám jistě rád pomůže.

Reakce klienta, který využil naše služby před Vámi:

Sportovní masáže - Marie

Hezký den,
věnuji se často ráda různým druhům sportů. Pana Vopálku již několik let využívám na sportovní masáže. Zatím jsem byla spokojena. Masáže jsou pro mne přiměřeně intensivní a vždy se více zaměří na to, co aktuálně potřebuji. Po jeho masážích se vždy cítím skvěle. Doporučuji!
Marie